Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Why are there security codes in fleet flights?

HizliOGame - Team

Hizliogame.com
Admin
Joined
Feb 11, 2018
Messages
250
Reaction score
127
Points
255
Website
www.hizliogame.com
Dear Players,

In order to enhance your gaming experience and ensure a fair and secure environment, a new security measure has been implemented. This measure aims to prevent players from using cheats and macros within the game.

The increasing prevalence of cheating and macro usage has made fair competition more challenging and negatively impacted the gaming experience. Therefore, players are now required to enter a security code when transitioning from one page to another within the game.

This security code is designed to thwart not only those engaging in in-game activities legitimately but also those attempting to gain an advantage through the use of cheats and macros. The input of the security code will not only safeguard your gaming experience but also foster a more balanced environment among players by supporting fair competition.

In other game servers where this measure has not been adopted, we have observed a rise in macro usage and automated fleet deployments. This security measure is a precautionary step taken to provide our players with a safer and fairer gaming environment.

Please be aware that the entry of the security code is mandatory, and the page progression will not occur without the correct input or in case of incorrect input. This measure has been implemented to enhance the security of your game and create a fair competitive environment for all players.

Thank you for your understanding and cooperation.

Best regards,

[HizliOGame] Team
 

maya

Hizliogame.com
Joined
Feb 16, 2023
Messages
36
Reaction score
4
Points
0
Sayın adminim oyun mükemmel tek kelimeyle.sorun var oda şudur bence sektörlerde sıkıntılar var mesela 1 sıradakı herkezi kolaylıkla yenebiliyor ama sıralamada bu oyuncu bize güçlü olarak görünüyor birşey yapamuyoruz bununla ilgili bir çalışma olamazmı diyorum ....onun dışında mükemmel bir oyun ...saygılar kolay gelsin başarılar dilerim..
 

HizliOGame - Team

Hizliogame.com
Admin
Joined
Feb 11, 2018
Messages
250
Reaction score
127
Points
255
Website
www.hizliogame.com
Sektörde kişi anlık puan değişikliği yaşamıştır örneğin 100m puandan 200m e geçmiştir bu noktada bir kopma yaşanır haliyle saldırı yapamazsınız o kişinin de sektörü değiştiği için diğer gezegenler geldiğinde o sektörde yer alamaz karşılaşma ihtimali düşer. Fakat biz eğer bu puanları düşük tutarsak bu seferde sektörler kısalıyor bir çok oyuncu aynı sektöre denk geliyor ve galaksi yetmiyor şikayeti alıyoruz. Sektör puan aralığını kısabiliriz bu şekilde sektörlerde ki puanları yakınlaştırırz saldırılar kolaylaşır.

Bir kontrol sağlayalım ne yapabileceğiz.
 

maya

Hizliogame.com
Joined
Feb 16, 2023
Messages
36
Reaction score
4
Points
0
Sektörde kişide değişen puan değişimi yaşanmıştır, örneğin 100m puandan 200m ve geçmiştir bu noktada bir kopma yaşanır genişlikte saldırı yapamazsınız o kişi de bölüm değiştiği için başka gezegenler geldiğinde o sıcaklık yer alamaz karşılaşma olasılığı düşer. Ama biz eğer bu puanları düşük tutarlarsak bu seferde sektörler kısalıyor bir çok oyuncu aynı sektöre denk geliyor ve galaksi henüz olmuyor şikayeti alıyor. Sektör aralığını kısabiliriz bu şekilde puan sektörlerindeki puanları yakınlaştırırz saldırılar kolaylaşır.

Bir kontrol sağlayıp ne tasarlamayacağız.
Teşekkürler harika...güçlüler kolaylıkla çünkü kazanıyorlar...
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Register

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Register now
Log in

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Log in