Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OGame New Universe

14/02/2024

maden üretimi

Status
Not open for further replies.

maya

Hizliogame.com
Reaction score
4
Sayın adminim değerli oyun burada hepimiz zamanımızı ve emeklerimizi harcıyoruz. kolay gelsin..yazdım ama çıkmadı devamlı maden üretimim düşüyor neden acaba şu anda düşmüş durumda lütfen açıkla yaparmısınız..saygılar..

Last edited:

HizliOGame - Team

Hizliogame.com
Admin
Reaction score
128
Website
www.hizliogame.com
Maden üretimi ile alakalı hiç bir müdahele olmuyor aksine her etkinlik zamanında maden üretiminde %200 ila %250 bandında artış yapıyoruz.

Sizlerin gözünden kaçırdığı bir kaç nokta olabilir çünkü bu şikayetler sadece TR oyuncularımızdan geliyor.

Düşüş yapdığımızı düşünmenizin sebepleri aşağıdakiler olabilir.

Valilerinizde üretim bonus süresi bitmiş olabilir lütfen kontrol edin.
Premium üretim bonusu bitmiş olabilir kontrol ediniz.
Galaksi 2 gezegenleri sizlere üretim bonusu gibi bir kaç bonus verirler bu galaksiler 5. günü doldurduğunda yok olacaklardır ve bonuslarınız silinecektir lütfen galaksi 2 gezegenlerinizi de aşağıda eklediğim görselde ki gibi kontrol ediniz.

Şüpheniz olmasın ki üretim düşürülmüyor aksine her etkinlik zamanında %50 %25 arasında artış yapılıyor.

1680852383082.png

maya

Hizliogame.com
Reaction score
4
EVET HAKLISINIZ ADMİNİM SİZDEN ÖZÜR DİLERİM BİLGİSİZLİKTEN OLUYOR SANIRIM SAGOLUN KOLAY GELSİN..

HizliOGame - Team

Hizliogame.com
Admin
Reaction score
128
Website
www.hizliogame.com
EVET HAKLISINIZ ADMİNİM SİZDEN ÖZÜR DİLERİM BİLGİSİZLİKTEN OLUYOR SANIRIM SAGOLUN KOLAY GELSİN..
istediğinizi sormakta özgürsünüz ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hep buralarda, unutmayın en son isteyeceğimiz şey sizleri kaybetmektir elimizden geldiğince 2018 den bu yana oyunu ve kendimizi geliştiriyoruz.

Bir turnuva evreni belirlemeye çalışıyoruz daha önce olduğu gibi bir değişiklik yapmadan önce veya bir şey planlamadan önce sizlere danışıyor fikirlerinizi almaya özen gösteriyoruz sende bizlerle fikirlerini paylaş turnuva evrenini birlikte organize edelim. Şimdi sana aşağıda bir bağlantı paylaşıyorum aşağıda ki link e tıklayıp gidebilirsin veya forum içerisinde "News" başlıklı kategorinin en üstünde görüntüleyebilirsin. Lütfen yazıyı okumak için google çeviri aracını kullan ve yorumunu kendi dilinde imla kurallarına uyup yaz seni daha iyi anlayabilelim sevgiler.

Status
Not open for further replies.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Register

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Register now
Log in

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Log in